Dětský den a Casnunk

21.06.2018 18:31

V sobotu 23.6 2018 od 13.00 pořádá náš sbor Dětský den.Jak už to v Holešíně bývá nechali jsme děti aby si užili dětské dny zatím jinde,a na náš dětský den se pak více těšili.Tradičně připravujeme ukázku požární techniky,dobrodružnou stezku lesem a nějaké ty úkoly.Ale i sladké odměny,trampolínu,občerstvení i věcné odměny.

 A pro dospěláky potom večer pořádají hasiči tradiční taneční zábavu-Holešínský Casnunk.Od 20.00 k tanci i poslechu zahraje Doubravická hubební skupina REPETE,která loni měla velký úspěch.Kdo tedy odpoledne dostatečně utahá děti a má po ruce nějakou tu babičku na hlídání může se těšit na známé melodie a hejbnout trochu nožkou na tanečním štěrku..Plnění pitného režimu zajištěno.Proti hladu se také něco najde.

 Srdečně zvou Vaši Hasiči.