Casnunk po desáté

14.06.2015 14:21

Tak nevím jak bych začal.13.6 jsme uspořádali již desátou taneční zábavu lidově nazývanou Casnunk.Snad to bylo tím datem 13-tého?,snad špatnou předpovědí počasí,či z jiných důvodů,ale bylo nás tam pramálo.Víme že v Holešíně nemůžeme očekávat stovky lidí,ale 25 i s pořádajícími??? Zmocňuje se mne pocit,že lidé  Holešíně už spolu nemluví.Nepřijdou si společně vypít sklenku,poklábosit,při muzice kopýtkem hodit.... Kladu si otázku, a nejsem sám,má to smysl pořádat další akce když lidé nepříjdou? Ti co přišli se nenechali ani děštěm odradit,věřím že se pobavili a příště snad opět ocení naše usílí svou účastí.Odpověd tedy znám.Ano,má to smysl a půjdeme do toho znovu.Věřím totiž,že Vás chtělo příjít moc,ale zrovna v ten den už jste nemohli.Měli jste něco jiného.To se holt nedá nic dělat,těšíme se na Vás příště.Vaši Hasiči.