Holešínský Casnunk

29.08.2017 17:46

V sobotu 17.6 měli hasiči dlouhý den.Po Dětském dni (čti v dalším článku) následoval tradiční Holešínský Casnunk.Náš sbor nemá prostor na pořádání hasičského plesu,proto pořádáme taneční zábavu.Aspoň naši hosté nemusí řešit žehlení košile,hledání obleku a dámy nákup nových šatů,protože ty loňské už nejsou IN.Každý rok se snažíme program vylepšovat a nabídnout větší výběr občerstvení.Nově zahrála doubravická kapela REPETE,která byla většinou hostů hodnocena jako zatím nejlepší co zde hrála.V nabídce byli i dobrá přívlastková vína.Nejvíce ale šel na odbyt svařák,no holt v červnu jsou tropické noci vzácností.Ale zas taková zima nebyla a hlavně že zase nepršelo!Zasvěcení ví o čem píšu.Jako překvapení večera vystoupila skautská skupina z Rájce se skladbou Ruská Máša a svou secvičenou choreografií.Toto vystoupení jistě zahřálo každého z hostů,neb děvy byli opravdu lepé.Zahřálo jistě i doprovodné tleskání po celou dobu vystoupení,uznalý pískot a zasloužený smích.Taneční štěrk (Holešínská specialita) se přesypával pod nohami tančících po celý večer v tempu rychlé i pomalém.Pro tancem vyhládlé v udírně voněla paní Krkovičková s panem Bůčkem a dětmi klobáskami.Účast byla opět o něco větší,což nám dělá radost.Cítíme pak,že naše snažení není marné.Těšíme se na Vás na shledanou při další hasičské akci.