První auto

10.04.2015 19:46

Ode dne 10.4 2015 se začíná nová kapitola SDH Holešín.Poprvé od založení spolku v roce 1943 mají dobrovolní hasiči v Holešíně vlastní zásahové vozidlo.Po dlouhých peripetiích kolem nákupu,přestavby a přihlášení trvajících déle než rok se konečně podařilo vůz uvést do provozu a předat jej nám k užívání.Jde o vozidlo Ford Tranzit r.v 2011 v devítimístné variantě.Automobil byl zakoupen městem Rájec-Jestřebí  a předán firmě,kterou zde raději nechci ani jmenovat,k úpravě na hasičské auto.Firma dosti amatérským způsobem provedla jisté úpravy z nichž nemalá část musela být demontována,aby vůbec bylo možné auto přihlásit.Nicméně vše nějak dopadlo a my dobrovolní hasiči v Holešíně máme své vysněné auto.A přislíbenou i výstavbu nové garáže.Hurááá.